Επόμενος Αγώνας

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ-15.00

ΣΤΑΔΙΟ "ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



Ειδήσεις

Πρώτη μέρα στο Καρπενήσι

Ολοκληρώθηκε η πρώτη μέρα προετοιμασίας της ομάδας μας στο Καρπενήσι . Ασκήσεις τακτικής και προπονητικό δίτερμα περιελάμβανε η απογευματινή προπόνηση του ΑΟΤ. Ο Κυριακίδης αισθάνθηκε κάποιες μικροενοχλήσεις και ακολούθησε ειδικό πρόγραμμα ενώ ο Τσιγιάννης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα.

  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
27
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
26
3 ΟΦΗ
23
4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
19
5 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16
6 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
15
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
14
8 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14
9 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
14
10 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
13
11 ΒΕΡΟΙΑ
13
12 ΙΩΝΙΚΟΣ
13
13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13
14 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
12
15 ΤΡΙΚΑΛΑ
11
16 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
10
17 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 9
18 ΕΘΝΙΚΟΣ
8

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Kαλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας 1-2
Πανθρακικός - Α.Ο.Τρίκαλα 0-0
Ιωνικός - Ηλιούπολη 3-0
Παναιτωλικός - Δόξα Δράμας 1-1
Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1
ΟΦΗ - Λεβαδειακός 1-0
Καρδίτσα - Πιερικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Θρασύβουλος 1-1
Εθνικός - Διαγόρας 2-4
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγροτικός Αστέρας - Ιωνικός 2-1
Δόξα Δράμας - Εθνικός Αστέρας 0-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Καρδίτσα 1-0
Πιερικός - Καλλιθέα 2-2
Α.Ο.Τρίκαλα - Εθνικός 1-0
Ηλιούπολη - Διαγόρας 1-2
Θρασύβουλος - ΟΦΗ 0-1
Βέροια - Παναιτωλικός 1-1
Λεβαδειακός - Πανθρακικός 1-0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναιτωλικός - Εθνικός Αστέρας 2-0
Καλλιθέα - ΠΑΣ Γιάννινα 0-3
Πανθρακικός - Θρασύβουλος 1-0
Ιωνικός - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Αγροτικός Αστέρας 2-2
Ηλιούπολη - Τρίκαλα 2-0
Καρδίτσα - Βέροια 2-3
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας 2-1
Εθνικός - Λεβαδειακός 1-1
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καρδίτσα - Παναιτωλικός 1-1
Βέροια - Καλλιθέα 0-0
Δόξα Δράμας - Πανθρακικός 2-2
ΠΑΣ Γιάννινα - Ιωνικός 0-0
Πιερικός - Διαγόρας 0-0
Λεβαδειακός - Ηλιούπολη 1-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας 1-1
Εθνικός Αστέρας - ΟΦΗ 0-0
Θρασύβουλος - Εθνικός 0-0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωνικός - Βέροια 0-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Πιερικός 1-2
Καλλιθέα - Καρδίτσα 2-1
Πανθρακικός - Εθνικός Αστέρας 1-2
Εθνικός - Δόξα Δράμας 2-2
Ηλιούπολη - Θρασύβουλος 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Λεβαδειακός 0-1
Παναιτωλικός - ΟΦΗ 2-1
Διαγόρας - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0








scorers

8 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

5 γκολ:
Γκουέϊ (ΟΦΗ), Γκουγκουλιάς (Πιερικός), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας)

4 γκολ:
Zαχαρόπουλος ( Θρασύβουλος),  Ραονέ(Καρδίτσα), Ρομπέρ (Πανθρακικός), Kαούνος (Παναιτωλικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ)

3 γκολ: Κοντογουλίδης (Α.Ο.Τρίκαλα),
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Ανδράλας (ΠΑΣ Γιάννινα), Πουλάκος (Πιερικός), Κάμπας (Ηλιούπολη), Γεωργίου (Διαγόρας),  Θεοδωρίδης (Παναιτωλικός), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Ταραχούλσκι (Διαγόρας), Στεφανίδης (Αγροτικός Αστέρας),Σαϊτιώτης (Βέροια), Χλωρός (Δόξα Δράμας), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Ουαταρά(Εθνικός)

2 γκολ
:   Αγρίτης ( ΟΦΗ),  Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος), Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας),  Δήμου (Πιερικός), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Περέϊρα (Εθνικός), Σαλαμαστράκης (Διαγόρας), Μαρουκάκης (Καλλιθέα),  Τζάνης (ΠΑΣ Γιάννινα), Ναλμπάντης (Αγροτικός Αστέρας), Κούσας (Παναιτωλικός), Κώτσιος(ΠΑΣ Γιάννινα), Παπουλής (Πανθρακικός), Νικολόπουλος (Ηλιούπολη), Καλί (Βέροια), Χανιώτης (Εθνικός), Μανουσάκης (Α.Ο.Τρίκαλα), Κορακάκης(Εθνικός), Πόποβιτς (Λεβαδειακός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα Δράμας),    Ζουρούδης ( Διαγόρας),   Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός), Ρούσεφ ( Α.Ο.Τρίκαλα),, Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος), Γεωργιάδης ( Βέροια), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Μίνγκας (ΑΟΤ), Ταραλίδης ( Λεβαδειακός), Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός),Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Λόπες (Πανθρακικός),    Βάντερσον ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη),   Άλβες (Ιωνικός),   Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια), Ζλάτκοβιτς (Διαγόρας) , Στρατάκης (Εθνικός), Κόσουτιτς(Καρδίτσα), Λουάμο (Εθνικός Αστέρας), Σιστόν (Ιωνικός), Βλάχος (Ιωνικός),  Καρακώστας (Δόξα Δράμας), Πασάς (Ιωνικός), Χάλαρης (Καλλιθέα), Καραδήμος (Καλλιθέα), Ρέγιες(Διαγόρας), Tριποτσέρης (Λεβαδειακός), Τσιάτσιος ( Βέροια), Τσιμικλής (Ιωνικός), Γιατζιτζόγλου(Πιερικός), Πουλόπουλος (Διαγόρας), Σκλιοπίδης (Αγροτικός Αστέρας), Θάνος (Ηλιούπολη), Αθανασιάδης (Καρδίτσα), Καπέλ (Δόξα Δράμας), Μαρσέλο (Πανθρακικός), Πουρής ( Α.Ο.Τρίκαλα), Τσούκλης ( Αγροτικός Αστέρας), Ζουμπουλάκης (Καλλιθέα), Κισκαμπάνης (Καλλιθέα), Παλάσκας (Εθνικός Αστέρας), Φραντζεσκί (Εθνικός Αστέρας), Γελαδάρης (Δόξα Δράμας), Νατσέφσκι(Ηλιούπολη)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας), Δελήμπασης (Ιωνικός), Πίτσος (ΟΦΗ)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE