Επόμενος Αγώνας

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15.00)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



Ειδήσεις

Με Παναιτωλικό στην πρεμιέρα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων της Β΄ Εθνικής ή  FOOTBALL LEAGUE όπως λέγεται πλέον. Ο ΑΟΤ κληρώθηκε στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος να αγωνιστεί στο Αγρίνιο με αντίπαλο τον Παναιτωλικό. Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 12 Σεπτεμβρίου και  τελειώνει  στις 8 Μαϊου. Τα πλέι-οφ   ξεκινάνε στις 18 Μαϊου και τελειώνουν στις 5 Ιουνίου. 

TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Ηλιούπολη
Λεβαδειακός-Διαγόρας
Πιερικός-Εθνικός
Θρασύβουλος-Ιωνικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Καλλιθέα
Βέροια-ΟΦΗ
Εθνικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αγροτικός Αστέρας-Παναιτωλικός
Τρίκαλα-Λεβαδειακός
Ηλιούπολη-Πιερικός
Διαγόρας-Θρασύβουλος
Εθνικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Βέροια
Καλλιθέα-Εθνικός Αστέρας
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας
Θρασύβουλος-Τρίκαλα
ΠΑΣ Γιάννινα-Ηλιούπολη
Δόξα Δράμας-Διαγόρας
Βέροια-Εθνικός
Εθνικός Αστέρας-Ιωνικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανθρακικός
ΟΦΗ-Καλλιθέα

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πιερικός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Θρασύβουλος
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Ηλιούπολη-Βέροια
Διαγόρας-Εθνικός Αστέρας
Εθνικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ιωνικός-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Καλλιθέα

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Θρασύβουλος
ΠΑΣ Γιάννινα-Πιερικός
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
Βέροια-Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Αστέρας-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηλιούπολη
ΟΦΗ-Διαγόρας
Καλλιθέα-Εθνικός
Πανθρακικός-Ιωνικός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Θρασύβουλος-Δόξα Δράμας
Πιερικός-Βέροια
Λεβαδειακός-Εθνικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα-ΟΦΗ
Ηλιούπολη-Καλλιθέα
Διαγόρας-Πανθρακικός
Εθνικός-Ιωνικός

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Δόξα Δράμας
Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
Εθνικός Αστέρας-Θρασύβουλος
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός
ΟΦΗ-Λεβαδειακός
Καλλιθέα-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Τρίκαλα
Ιωνικός-Ηλιούπολη
Εθνικός-Διαγόρας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Βέροια-Παναιτωλικός
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αστέρας
ΠΑΣ Γιάννινα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θρασύβουλος-ΟΦΗ
Πιερικός-Καλλιθέα
Λεβαδειακός-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Εθνικός
Ηλιούπολη-Διαγόρας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Εθνικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια
ΟΦΗ-Δόξα Δράμας
Καλλιθέα-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανθρακικός-Θρασύβουλος
Ιωνικός-Πιερικός
Εθνικός-Λεβαδειακός
Διαγόρας-Αγροτικός Αστέρας
Ηλιούπολη-Τρίκαλα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- 27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναιτωλικός
Εθνικός Αστέρας-ΟΦΗ
Βέροια-Καλλιθέα
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός
Θρασύβουλος-Εθνικός
Πιερικός-Διαγόρας
Λεβαδειακός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανθρακικός-Εθνικός Αστέρας
Ιωνικός-Βέροια
Εθνικός-Δόξα Δράμας
Διαγόρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηλιούπολη-Θρασύβουλος
Τρίκαλα-Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας-Λεβαδειακός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλιθέα-Παναιτωλικός
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ιωνικός
Εθνικός Αστέρας-Εθνικός
Βέροια-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Ηλιούπολη
ΠΑΣ Γιάννινα-Τρίκαλα
Θρασύβουλος-Αγροτικός Αστέρας
Λεβαδειακός-Πιερικός

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Πανθρακικός
Ιωνικός-Καλλιθέα
Εθνικός-ΟΦΗ
Διαγόρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηλιούπολη-Εθνικός Αστέρας
Τρίκαλα-Βέροια
Αγροτικός Αστέρας-Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Πιερικός-Θρασύβουλος

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιωνικός-Παναιτωλικός
Πανθρακικός-Εθνικός
Καλλιθέα-Διαγόρας
ΟΦΗ-Ηλιούπολη
Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα
Εθνικός Αστέρας-Αγροτικός Αστέρας
Βέροια-Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας-Πιερικός
Θρασύβουλος-ΠΑΣ Γιάννινα

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναιτωλικός-Εθνικός
Διαγόρας-Ιωνικός
Ηλιούπολη-Πανθρακικός
Τρίκαλα-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Λεβαδειακός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός-Εθνικός Αστέρας
Θρασύβουλος-Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας-Παναιτωλικός
Εθνικός-Ηλιούπολη
Ιωνικός-Τρίκαλα
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Λεβαδειακός
ΟΦΗ-Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θρασύβουλος
Εθνικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Δόξα Δράμας-Βέροια

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός-Ηλιούπολη
Τρίκαλα-Διαγόρας
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός
Λεβαδειακός-Ιωνικός
Πιερικός-Πανθρακικός
Θρασύβουλος-Καλλιθέα
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια-Εθνικός Αστέρας


  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
15
3 ΟΦΗ
13
4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
11
5 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
9
8 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
9
9 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
7
11 ΒΕΡΟΙΑ
7
12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7
13 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
7
14 ΤΡΙΚΑΛΑ
6
15 ΙΩΝΙΚΟΣ
5
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 5
17 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

 

scorers

6 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

3 γκολ:
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Zαχαρόπουλος ( Θρασύβουλος), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας), Γκουέϊ (ΟΦΗ)

2 γκολ
: Κοντογουλίδης ( ΑΟΤ),    Αγρίτης ( ΟΦΗ),  Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Χλωρός ( Δόξα Δράμας), Σαϊτιώτης ( Βέροια), Ρομπέρ ( Πανθρακικός),  Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος),   Θεοδωρίδης(Παναιτωλικός),  Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας), Aνδράλας ( ΠΑΣ Γιάννινα), Δήμου (Πιερικός), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Κάμπας (Ηλιούπολη), Γεωργίου (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός), Πουλάκος (Πιερικός), Γκουγκουλιάς ( Πιερικός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα),  Στεφανίδης ( Αγροτικός), Ζουρούδης ( Διαγόρας),  Χανιώτης ( Εθνικός) , Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός),   Νικολόπουλος ( Ηλιούπολη), Ρούσεφ ( ΑΟΤ), Μανουσάκης ( ΑΟΤ) ,Κορακάκης ( Εθνικός),    Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος),   Γεωργιάδης ( Βέροια), Ραονέ ( Καρδίτσα), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Καούνος ( Παναιτωλικός),     Μίνγκας (ΑΟΤ), Ταραλίδης ( Λεβαδειακός), Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ),   Σαλαμαστράκης ( Διαγόρας), Παπουλής ( Πανθρακικός), Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Λόπες (Πανθρακικός),   Mαρουκάκης ( Καλλιθέα), Ουατάρα (Εθνικός),  , Βάντερσον ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κώτσιος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Άλβες (Ιωνικός), Τζάνης ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE