Επόμενος Αγώνας

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15.00)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



Ειδήσεις

Με Καστράκι οι νέοι

Το τρίτο της φιλικό ματς προετοιμασίας θα δώσει η ομάδα νέων του ΑΟΤ την Πέμπτη με τον Εθνικό Καστρακίου στις 18.00. O αγώνας θα διεξαχθεί στο αθλητικό κέντρο του ΑΟΤ στο Λογγάκι.
Επέστρεψε στο σπίτι του μετά την επέμβαση στην κνήμη ο άτυχος νεαρός ποδοσφαιριστής της ομάδας νέων Στέφανος Κακάβας ο οποίος τραυματίστηκε σοβαρά στο φιλικό με την ΑΕΤ. Οι άνθρωποι της ομάδας και ο προπονητής Ηλίας Πατσιάνης είναι συνεχώς κοντά του και τον στηρίζουν ψυχολογικά. Υπολογίζεται να επιστρέψει σε ένα διάστημα 4-6 μηνών.
Τέλος να σημειώσουμε ότι η ομάδα νέων θα έχει το ίδιο πρόγραμμα αγώνων με την ΠΑΕ Τρίκαλα και θα ξεκινήσει και αυτή εκτός έδρας στο Αγρίνιο με αντίπαλο την ομάδα νέων του Παναιτωλικού.
Οι αγώνες της ομάδας νέων θα διεξάγονται Κυριακή πρωϊ πριν από τους αγώνες των επαγγελματικών ομάδων.
  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
15
3 ΟΦΗ
13
4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
11
5 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
9
8 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
9
9 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
7
11 ΒΕΡΟΙΑ
7
12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7
13 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
7
14 ΤΡΙΚΑΛΑ
6
15 ΙΩΝΙΚΟΣ
5
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 5
17 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

 

scorers

6 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

3 γκολ:
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Zαχαρόπουλος ( Θρασύβουλος), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας), Γκουέϊ (ΟΦΗ)

2 γκολ
: Κοντογουλίδης ( ΑΟΤ),    Αγρίτης ( ΟΦΗ),  Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Χλωρός ( Δόξα Δράμας), Σαϊτιώτης ( Βέροια), Ρομπέρ ( Πανθρακικός),  Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος),   Θεοδωρίδης(Παναιτωλικός),  Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας), Aνδράλας ( ΠΑΣ Γιάννινα), Δήμου (Πιερικός), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Κάμπας (Ηλιούπολη), Γεωργίου (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός), Πουλάκος (Πιερικός), Γκουγκουλιάς ( Πιερικός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα),  Στεφανίδης ( Αγροτικός), Ζουρούδης ( Διαγόρας),  Χανιώτης ( Εθνικός) , Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός),   Νικολόπουλος ( Ηλιούπολη), Ρούσεφ ( ΑΟΤ), Μανουσάκης ( ΑΟΤ) ,Κορακάκης ( Εθνικός),    Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος),   Γεωργιάδης ( Βέροια), Ραονέ ( Καρδίτσα), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Καούνος ( Παναιτωλικός),     Μίνγκας (ΑΟΤ), Ταραλίδης ( Λεβαδειακός), Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ),   Σαλαμαστράκης ( Διαγόρας), Παπουλής ( Πανθρακικός), Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Λόπες (Πανθρακικός),   Mαρουκάκης ( Καλλιθέα), Ουατάρα (Εθνικός),  , Βάντερσον ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κώτσιος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Άλβες (Ιωνικός), Τζάνης ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE