Επόμενος Αγώνας

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15.00)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



Ειδήσεις

Νέοι ΑΟΤ- ΑΟΤ 2010 5-1

Άνετη επικράτηση με 5-1 για την ομάδα νέων του ΑΟΤ στο φιλικό που έδωσε με τον ΑΟΤ 2010 ο οποίος θα συμμετάσχει στην Α΄ ΕΠΣΤ σε ένα ματς όπου είχε το δικό του ενδιαφέρον και τους προπονητές Ηλία Πατσιάνη και Δημήτρη Γκένα να βγάζουν τα συμπεράσματα τους. Οι νέοι του ΑΟΤ έδειξαν πιο έτοιμοι και έτσι είναι καθώς έχουν αρχίσει πιο νωρίς προετοιμασία από την άλλα ομάδα, αλλά επίσης από φιλικό σε φιλικό δείχνουν μεγάλα σημάδια βελτίωσης και φαίνεται ότι έχει γίνει πολύ καλή δουλειά στο τμήμα αυτό.
Στον ΑΟΤ 2010 πολλά νέα παιδιά και εδώ προσπαθούν να δημιουργήσουν ένα σύνολο το οποίο θα σταθεί ανταγωνιστικά στο πρωτάθλημα της Α΄ ερασιτεχνικής.

Τα γκολ για την ομάδα νέων η οποία προηγήθηκε 4-0 πέτυχαν οι Μαγουλιώτης 2, Γρατσάνης, Κοθράς, Αναστασιάδης και για τον ΑΟΤ 2010 σκόραρε ο Κοτσίρας.

Νέοι ΑΟΤ : Λαφαζάνης, Δραγατογιάννης, Μαγουλιώτης, Κουλούρης, Τσουρέλας, Γρατσάνης, Αναστασιάδης, Μάμαλης, Μούτσας, Τσακνής, Κοθράς.
Έπαιξαν και οι Μέλιος, Νταντάλιας και Νάκου.
Οι υπόλοιποι που δεν έπαιξαν έκαναν ειδικό πρόγραμμα προπόνησης.

Ο ΑΟΤ 2010 ξεκίνησε με τους : Ζορμπά, Σιούτα, Παπαπαναγιώτου, Τζέλη, Πανάγο, Κοτσίρα, Αλεβίζο, Βελέντζα, Κοτσίφη, Νταγκαλή και Παπαθανασίου.
Αγωνίστηκαν και πάρα πολλοί άλλοι στο Β΄ μέρος.
  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
15
3 ΟΦΗ
13
4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
11
5 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
9
8 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
9
9 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
7
11 ΒΕΡΟΙΑ
7
12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7
13 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
7
14 ΤΡΙΚΑΛΑ
6
15 ΙΩΝΙΚΟΣ
5
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 5
17 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

 

scorers

6 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

3 γκολ:
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Zαχαρόπουλος ( Θρασύβουλος), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας), Γκουέϊ (ΟΦΗ)

2 γκολ
: Κοντογουλίδης ( ΑΟΤ),    Αγρίτης ( ΟΦΗ),  Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Χλωρός ( Δόξα Δράμας), Σαϊτιώτης ( Βέροια), Ρομπέρ ( Πανθρακικός),  Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος),   Θεοδωρίδης(Παναιτωλικός),  Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας), Aνδράλας ( ΠΑΣ Γιάννινα), Δήμου (Πιερικός), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Κάμπας (Ηλιούπολη), Γεωργίου (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός), Πουλάκος (Πιερικός), Γκουγκουλιάς ( Πιερικός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα),  Στεφανίδης ( Αγροτικός), Ζουρούδης ( Διαγόρας),  Χανιώτης ( Εθνικός) , Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός),   Νικολόπουλος ( Ηλιούπολη), Ρούσεφ ( ΑΟΤ), Μανουσάκης ( ΑΟΤ) ,Κορακάκης ( Εθνικός),    Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος),   Γεωργιάδης ( Βέροια), Ραονέ ( Καρδίτσα), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Καούνος ( Παναιτωλικός),     Μίνγκας (ΑΟΤ), Ταραλίδης ( Λεβαδειακός), Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ),   Σαλαμαστράκης ( Διαγόρας), Παπουλής ( Πανθρακικός), Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Λόπες (Πανθρακικός),   Mαρουκάκης ( Καλλιθέα), Ουατάρα (Εθνικός),  , Βάντερσον ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κώτσιος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Άλβες (Ιωνικός), Τζάνης ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE