Επόμενος Αγώνας

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15.00)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



Ειδήσεις

Με Παναιγιάλειο στο κύπελλο

Στο Αίγιο θα παίξει ο ΑΟΤ για τον θεσμό του κυπέλλου καθώς ο Παναιγιάλειος νίκησε στην Κατερίνη την Α.Ε. Ποντίων με 2-1 και προκρίθηκε. Στο 3’ Σταφίδας έκανε το 1-0, στο  20’ ο Πελέκης το 1-1 και στο  70’ με πέναλτι ο  Κοζανίδης έδωσε τη νίκη στους φιλοξενούμενους.

Τα αποτελέσματα

Μέγας Αλέξανδρος - Πανηλειακός 1-1 , 3-0 πέν.
Κεραυνός Κερατέας - Απόλλων Σμύρνης 0-1
Καλλονή - Αετός Σκύδρας 0-1
Νίκη Βόλου - ΠΑΟ Ρουφ 2-2, 2-3 παρ.
Ρόδος - Ναυπακτιακός 1-0
Επανομή- Ηρακλής Ψαχνών 1-0 
Οδυσσέας Αναγ.- Μακεδονικός 1-0 
Βύζας Μεγάρων - Παναχαϊκή 0-2 
Φιλιππιάδα - Πλατανιάς 0-1 
Δόξα Κρανούλας - Φωκικός 0-0 ,4-3 στα πέν.
Αίας Σαλαμίνας – Ζάκυνθος 0-0,  1-0  παρ.
Αγία Παρασκευή - Χανιά 3-2
Κόρινθος - Τύρναβος 1-1 ,6-7   πέν.
Κοζάνη - Ασπρόπυργος 1-0 
Πόντιοι Κατερίνης - Παναιγιάλειος 1-2 

* Χωρίς αγώνα προκρίθηκαν στη Β΄ φάση η Αναγέννηση Γιαννιτσών, ο Εορδαϊκός και ο Ολυμπιακός Χερσονήσου.



  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
16
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
15
3 ΟΦΗ
13
4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
11
5 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10
6 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
9
8 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
9
9 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
7
11 ΒΕΡΟΙΑ
7
12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7
13 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
7
14 ΤΡΙΚΑΛΑ
6
15 ΙΩΝΙΚΟΣ
5
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 5
17 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

 

scorers

6 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

3 γκολ:
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Zαχαρόπουλος ( Θρασύβουλος), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας), Γκουέϊ (ΟΦΗ)

2 γκολ
: Κοντογουλίδης ( ΑΟΤ),    Αγρίτης ( ΟΦΗ),  Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Χλωρός ( Δόξα Δράμας), Σαϊτιώτης ( Βέροια), Ρομπέρ ( Πανθρακικός),  Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος),   Θεοδωρίδης(Παναιτωλικός),  Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας), Aνδράλας ( ΠΑΣ Γιάννινα), Δήμου (Πιερικός), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Κάμπας (Ηλιούπολη), Γεωργίου (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός), Πουλάκος (Πιερικός), Γκουγκουλιάς ( Πιερικός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα),  Στεφανίδης ( Αγροτικός), Ζουρούδης ( Διαγόρας),  Χανιώτης ( Εθνικός) , Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα),   Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός),   Νικολόπουλος ( Ηλιούπολη), Ρούσεφ ( ΑΟΤ), Μανουσάκης ( ΑΟΤ) ,Κορακάκης ( Εθνικός),    Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος),   Γεωργιάδης ( Βέροια), Ραονέ ( Καρδίτσα), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Καούνος ( Παναιτωλικός),     Μίνγκας (ΑΟΤ), Ταραλίδης ( Λεβαδειακός), Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ),   Σαλαμαστράκης ( Διαγόρας), Παπουλής ( Πανθρακικός), Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Λόπες (Πανθρακικός),   Mαρουκάκης ( Καλλιθέα), Ουατάρα (Εθνικός),  , Βάντερσον ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κώτσιος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Άλβες (Ιωνικός), Τζάνης ( ΠΑΣ Γιάννινα), Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE