Επόμενος Αγώνας


Α.Ο.Τ.- ΒΕΡΟΙΑ ( 3 μ.μ. )

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ



Τελευταίες Ειδήσεις

Τρικαλινοί διαιτητές στον αγώνα των νέων

Τον  αγώνα της ομάδας νέων του Α.Ο. Τρίκαλα με τους νέους του Εθνικού ο οποίος θα διεξαχθεί στις 11  το πρωϊ της Κυριακής  στο γήπεδο Λογγακίου για την 8η αγωνιστική της  Football League Νέων , ορίστηκε να διευθύνει ο Χρήστος Μανούρας του συνδέσμου Τρικάλων με βοηθούς τους Κ. Λεωνίδα και Σ. Λεωνίδα επίσης του συνδέσμου Τρικάλων.
 

Η ΠΑΕ ευχαριστεί τους Τρικαλινούς φιλάθλους

«Η ΠΑΕ Τρίκαλα ευχαριστεί τους χιλιάδες Τρικαλινούς φίλαθλους για την στήριξη στο σημερινό αγώνα κυπέλλου με τον Άρη και τους συγχαίρει για την κόσμια συμπεριφορά τους ενώ παράλληλα αποδοκιμάζει την στάση μερικών οπαδών της φιλοξενούμενης ομάδας που εισήλθαν στον αγωνιστικό χώρο με σκοπό να δημιουργήσουν επεισόδια. Τέτοιες ενέργειες δεν τιμούν το Ελληνικό ποδόσφαιρο».

Περισσότερα: Η ΠΑΕ ευχαριστεί τους Τρικαλινούς φιλάθλους

   

Οι δηλώσεις Μπένου, Κοντογουλίδη και Κούπερ

Γιώργος Μπένος
Ήταν ενα παιχνίδι πρόκληση για μας το μέγεθος του αντιπάλου, την ποδoσφαίρικη οντότητα, τό ροτσερ και την ιστορία του Άρη στο κύπελλο. Σταθήκαμε πολύ καλά στο παιχνίδι και τακτικά και σε θέμα ψυχολογίας.

Περισσότερα: Οι δηλώσεις Μπένου, Κοντογουλίδη και Κούπερ

   

Μεγαλειώδη πρόκριση του ΑΟ Τρίκαλα

Μεγαλειώδη πρόκριση σημείωσε ο ΑΟ Τρίκαλα για τον θεσμό του κυπέλλου Ελλάδας καθώς απέκλεισε τον Άρη στην διαδικασία των πέναλτι με 4-2 με την κανονική διάρκεια του αγώνα και της παράτασης να λήγει με σκορ 1-1 με γκολ του Ρονάλντο Γκιάρο στο 7΄για τους γηπεδούχους και του Χρήστου Μίνγκα για τον ΑΟΤ στο 31΄.

Περισσότερα: Μεγαλειώδη πρόκριση του ΑΟ Τρίκαλα

   

Την Κυριακή με Εθνικό ο ΑΟΤ-Πρωϊ οι Νέοι

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής στη  FOOTBALL LEAGUE . Ο Α.Ο. Τρίκαλα θα υποδεχθεί τον Εθνικό Πειραιά την Κυριακή στις 15.00. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Αγροτικός Αστέρας-Ιωνικός 15.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α.Ο.Τρίκαλα-Εθνικός 15.00
Ηλιούπολη-Διαγόρας 15.00
Πιερικός-Καλλιθέα 15.00
Θρασύβουλος-ΟΦΗ 17.00(CONN-X )
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αστέρας 15.00
ΠΑΣ Γιάννινα-Καρδίτσα 15.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Βέροια-Παναιτωλικός 18.00
Λεβαδειακός-Πανθρακικός 19.00 (CONN-X )



Κυριακή πρωϊ οι Νέοι

Ο αγώνας των Νέων του Α.Ο. Τρίκαλα με την αντίστοιχη ομάδα του Εθνικού θα διεξαχθεί την Κυριακή το πρωϊ στις 11 στο γήπεδο Λογγακίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής στη  FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ :


ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΣ Γιάννινα-Καρδίτσα 15.00
Λεβαδειακός-Πανθρακικός 13.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α.Ο. Τρίκαλα-Εθνικός 11.00 (γ. Λογγακίου)
Βέροια-Παναιτωλικός 12.30
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αστέρας 12.15
Θρασύβουλος-ΟΦΗ 12.00
Πιερικός-Καλλιθέα 11.00  
Αγροτικός Αστέρας-Ιωνικός 11.00
Ηλιούπολη-Διαγόρας 11.00








   

Διαιτητής ο Τσινιάρης στο ΑΟΤ-Άρης

Ο Μιχάλης Τσινιάρης του συνδέσμου Αθηνών θα διευθύνει τον αγώνα της Τετάρτης 27 Οκτωβρίου και ώρα 8 μ.μ. του ΑΟΤ με τον Άρη. Βοηθοί του οι Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας) και Πολυχρόνης Κωστάρας ( Αιτωλοακαρνανίας). Τέταρτος διαιτητής ο Τριαντάφυλλος Τίκας από την Καρδίτσα.
Ο Τσινιάρης είχε διευθύνει τον πρόσφατο αγώνα του Άρη με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα.
   

Σελίδα 4 από 91

  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
30
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
29
3 ΟΦΗ
26
4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
25
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20
6 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17
7 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17
8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16
9 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
15
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
15
11 ΙΩΝΙΚΟΣ
14
12 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
14
13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
14
14 ΒΕΡΟΙΑ
13
15 ΑΟΤ
11
16 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
11
17 ΕΘΝΙΚΟΣ 11
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
9

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Kαλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας 1-2
Πανθρακικός - Α.Ο.Τρίκαλα 0-0
Ιωνικός - Ηλιούπολη 3-0
Παναιτωλικός - Δόξα Δράμας 1-1
Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1
ΟΦΗ - Λεβαδειακός 1-0
Καρδίτσα - Πιερικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Θρασύβουλος 1-1
Εθνικός - Διαγόρας 2-4
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγροτικός Αστέρας - Ιωνικός 2-1
Δόξα Δράμας - Εθνικός Αστέρας 0-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Καρδίτσα 1-0
Πιερικός - Καλλιθέα 2-2
Α.Ο.Τρίκαλα - Εθνικός 1-0
Ηλιούπολη - Διαγόρας 1-2
Θρασύβουλος - ΟΦΗ 0-1
Βέροια - Παναιτωλικός 1-1
Λεβαδειακός - Πανθρακικός 1-0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναιτωλικός - Εθνικός Αστέρας 2-0
Καλλιθέα - ΠΑΣ Γιάννινα 0-3
Πανθρακικός - Θρασύβουλος 1-0
Ιωνικός - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Αγροτικός Αστέρας 2-2
Ηλιούπολη - Τρίκαλα 2-0
Καρδίτσα - Βέροια 2-3
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας 2-1
Εθνικός - Λεβαδειακός 1-1
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καρδίτσα - Παναιτωλικός 1-1
Βέροια - Καλλιθέα 0-0
Δόξα Δράμας - Πανθρακικός 2-2
ΠΑΣ Γιάννινα - Ιωνικός 0-0
Πιερικός - Διαγόρας 0-0
Λεβαδειακός - Ηλιούπολη 1-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας 1-1
Εθνικός Αστέρας - ΟΦΗ 0-0
Θρασύβουλος - Εθνικός 0-0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωνικός - Βέροια 0-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Πιερικός 1-2
Καλλιθέα - Καρδίτσα 2-1
Πανθρακικός - Εθνικός Αστέρας 1-2
Εθνικός - Δόξα Δράμας 2-2
Ηλιούπολη - Θρασύβουλος 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Λεβαδειακός 0-1
Παναιτωλικός - ΟΦΗ 2-1
Διαγόρας - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλλιθέα - Παναιτωλικός 0-1
ΟΦΗ - Πανθρακικός 2-1
Καρδίτσα - Ιωνικός 0-0
Εθνικός Αστέρας - Εθνικός 2-1
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΟΤ 2-0
Λεβαδειακός - Πιερικός 3-1
Βέροια - Διαγόρας 1-2
Δόξα Δράμας - Ηλιούπολη 2-0
Θρασύβουλος - Αγροτικός Αστέρας 2-2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Eθνικός - ΟΦΗ 1-0
Διαγόρας - Καρδίτσα 1-0
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0
Πιερικός - Θρασύβουλος 3-1
Α.Ο.Τ. - Βέροια
Παναιτωλικός - Πανθρακικός
Ιωνικός - Καλλιθέα
Ηλιούπολη - Εθνικός Αστέρας
Αγροτικός Αστέρας - Δόξα Δράμας









scorers

9 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

6 γκολ:
Γκουέϊ (ΟΦΗ), Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας), Γκουγκουλιάς (Πιερικός), Ζαχαρόπουλος (Θρασύβουλος)

4 γκολ: Ραονέ (Καρδίτσα), Ρομπέρ (Πανθρακικός), Kαούνος (Παναιτωλικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Γεωργίου (Διαγόρας), Ταραχούλσκι (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός)

3 γκολ: Κοντογουλίδης (Α.Ο.Τ.),
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Ανδράλας (ΠΑΣ Γιάννινα), Πουλάκος (Πιερικός), Κάμπας (Ηλιούπολη), Θεοδωρίδης (Παναιτωλικός), Ντε Φαρία (Ιωνικός), Στεφανίδης (Αγροτικός Αστέρας),Σαϊτιώτης (Βέροια), Χλωρός (Δόξα Δράμας), Ουαταρά(Εθνικός), Αγρίτης (ΟΦΗ),     Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Τσούκλης (Αγροτικός Αστέρας), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Δήμου (Πιερικός)

2 γκολ
: Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος), Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας),  Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Σαλαμαστράκης (Διαγόρας), Μαρουκάκης (Καλλιθέα),  Τζάνης (ΠΑΣ Γιάννινα), Ναλμπάντης (Αγροτικός Αστέρας), Κούσας (Παναιτωλικός), Κώτσιος(ΠΑΣ Γιάννινα), Παπουλής (Πανθρακικός), Νικολόπουλος (Ηλιούπολη), Καλί (Βέροια), Χανιώτης (Εθνικός), Μανουσάκης (Α.Ο.Τ.), Κορακάκης(Εθνικός), Λουάμο (Εθνικός Αστέρας), Φραντζεσκί (Εθνικός Αστέρας), Βάντερσον (ΠΑΣ Γιάννινα), Ταραλίδης (Λεβαδειακός)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα Δράμας), Ζουρούδης ( Διαγόρας),   Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα), Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός), Ρούσεφ ( Α.Ο.Τ.),, Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος), Γεωργιάδης ( Βέροια), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Μίνγκας (ΑΟΤ),  Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός),Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας), Λόπες (Πανθρακικός),  Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη),   Άλβες (Ιωνικός),   Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια), Ζλάτκοβιτς (Διαγόρας) , Στρατάκης (Εθνικός), Κόσουτιτς (Καρδίτσα),  Σιστόν (Ιωνικός), Βλάχος (Ιωνικός),  Καρακώστας (Δόξα Δράμας), Πασάς (Ιωνικός), Χάλαρης (Καλλιθέα), Καραδήμος (Καλλιθέα), Ρέγιες(Διαγόρας), Tριποτσέρης (Λεβαδειακός), Τσιάτσιος ( Βέροια), Τσιμικλής (Ιωνικός), Γιατζιτζόγλου(Πιερικός), Πουλόπουλος (Διαγόρας), Σκλιοπίδης (Αγροτικός Αστέρας), Θάνος (Ηλιούπολη), Αθανασιάδης (Καρδίτσα), Καπέλ (Δόξα Δράμας), Μαρσέλο (Πανθρακικός), Πουρής ( Α.Ο.Τ.), Ζουμπουλάκης (Καλλιθέα), Κισκαμπάνης (Καλλιθέα), Παλάσκας (Εθνικός Αστέρας), Γελαδάρης (Δόξα Δράμας), Νατσέφσκι(Ηλιούπολη), Μπουμάλ (Παναιτωλικός), Ζησόπουλος (Πανθρακικός), Παπαγεωργίου (Πιερικός), Καλτσάς (Βέροια), Γκούτμαν (Διαγόρας), Γκονζάλες (Δόξα Δράμας), Τσιλιγκίρης(Θρασύβουλος), Κωνσταντινίδης (Πιερικός)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας), Δελήμπασης (Ιωνικός), Πίτσος (ΟΦΗ)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE