Επόμενος Αγώνας


Αναγέννηση- Α.Ο.Τ. ( 6 μ.μ. )

ΤΕΤΑΡΤΗ  15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Στάδιο  Καρδίτσας



Τελευταίες Ειδήσεις

Noκ άουτ τρεις στον ΑΟΤ

Ολοκληρώθηκε με πρωϊνή προπόνηση η προετοιμασία των παικτών ντου ΑΟΤ για τον αυριανό αγώνα με την Δόξα Δράμας. Ο Σάββας Παντελίδης δεν θα έχει στη διάθεση του τους τραυματίες Σκάγκλια, Χρήστου και Βελέτη. Οι υπόλοιποι παίκτες κλήθηκαν για αύριο  και η αποστολή για τον αγώνα θα ανακοινωθεί λίγη ώρα πριν από την έναρξη του παιχνιδιού.
Η ΠΑΕ Τρίκαλα αναμένει την στήριξη των Τρικαλινών φιλάθλων και την συμπαράσταση τους για τον αυριανό αγώνα ο οποίος θα ξεκινήσει στις 4 μ.μ. στο δημοτικό στάδιο Τρικάλων.
 

Διαμαρτυρία της ΠΑΕ για την ΕΠΣΤ

Η ΠΑΕ Α.Ο. Τρίκαλα βρίσκεται στην δυσάρεστη θέση να διαμαρτυρηθεί δημόσια και να κάνει γνωστό στο φίλαθλο κοινό του Νομού Τρικάλων τον προγραμματισμό από πλευράς της ΕΠΣ Τρικάλων αγώνων τοπικών πρωταθλημάτων το απόγευμα της Κυριακής, την ώρα που η μεγάλη ομάδα του νομού μας ο ΑΟΤ, δίνει σημαντικό παιχνίδι στη Β΄ Εθνική με την Δόξα Δράμας. Άνθρωποι της ΠΑΕ δέχτηκαν τηλεφωνήματα για το θέμα αυτό το οποίο στερεί το δικαίωμα από ποδοσφαιριστές, παράγοντες και φιλάθλους αρκετών τοπικών ομάδων να παρακολουθήσουν την ομάδα των Τρικάλων. Πιστεύουμε ότι η ΕΠΣΤ, πρώτη απ΄ όλους θα πρέπει να στηρίζει τον ΑΟΤ και να μην προγραμματίζει αγώνες την ίδια ώρα που παίζει ο Α.Ο. Τρίκαλα για να μπορούν όλοι να παρακολουθούν τους αγώνες. Ελπίζουμε ότι η ΕΠΣΤ θα το πράξει την επόμενη φορά και θα σταθεί αρωγός στην μεγάλη προσπάθεια που κάνει   ο Α.Ο. Τρίκαλα.  Ο ΑΟΤ είναι η ομάδα όλου του Νομού Τρικάλων και έχουν δικαίωμα να τον παρακολουθήσουν και να τον στηρίξουν όλοι οι Τρικαλινοί.

ΠΑΕ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
   

Η 4η αγωνιστική στους νέους

Το αναλυτικό πρόγραμμα της 4ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ο.Π.Α.Π. της  FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ  είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Λεβαδειακός-Θρασύβουλος 11.00
Εθνικός-Αν. Καρδίτσας 12.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΟΤ-Δόξα Δράμας 11.00 ( Γηπ. Καλυβίων)
Πιερικός-Παναιτωλικός 11.00
Αγροτικός Αστέρας –ΠΑΣ Γιάννινα 12.00
Ηλιούπολη-Βέροια 11.00
Διαγόρας-Εθνικός Αστέρας 12.30
Ιωνικός-ΟΦΗ 11.00
Πανθρακικός-Καλλιθέα 11.00
   

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Το αναλυτικό πρόγραμμα της 4ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ο.Π.Α.Π. της  FOOTBALL LEAGUE είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Πιερικός-Παναιτωλικός 17.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΟΤ-Δόξα Δράμας 16.00
Λεβαδειακός-Θρασύβουλος 16.00
Ηλιούπολη-Βέροια 16.00
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα 16.00
Εθνικός-Αν. Καρδίτσας 16.00
Ιωνικός-ΟΦΗ 16.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Πανθρακικός-Καλλιθέα 16.00 (CONN-X)
Διαγόρας-Εθνικός Αστέρας 18.00

   

Στις 27 Οκτώβρη κύπελλο με Άρη

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων της τέταρτης  φάσης του κυπέλλου Ελλάδας. Ο ΑΟΤ θα υποδεχθεί την Τετάρτη 27 Οκτωβρίου και ώρα 20.00 στο Δημοτικό στάδιο Τρικάλων τον περσινό φιναλίστ του τελικού, Άρη Θεσσαλονίκης.Το πρόγραμμα της 4ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας έχει ως εξής:

ΤΡΙΤΗ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010

14:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ατρόμητος 
15:00 Πιερικός-Αστέρας Τρίπολης 
17:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός Βόλου 
17:00 Εθνικός Αστέρας-Ξάνθη 
ΠΑΟ Ρουφ ή Εθνικός Π./Λάρισα 


ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010

14:00 Παναιτωλικός-Ηρακλής 
14:00 Παναχαϊκή-Καβάλα 
14:00 Ηλιούπολη-Ολυμπιακός 
14:00 Αετός Σκύδρας-Πανσερραϊκός
17:00 Διαγόρας-Πανιώνιος 
17:00 Κοζάνη-Παναθηναϊκός 
20:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης 
20:00 Τρίκαλα-Άρης


ΠΕΜΠΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010

14:00 Εορδαϊκός-ΠΑΟΚ 
16:00 Πανθρακικός-ΑΕΚ 16:00 
Τύρναβος ή Βέροια/Κέρκυρα 
   

Aποτελέσματα Νέων-3η αγωνιστική

Στην 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος νέων της FOOTBALL LEAGUE είχαμε τα αποτελέσματα:

Θρασύβουλος - ΤΡΙΚΑΛΑ 1-2
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 2-1
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 1-3
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 2-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός αναβλ.
ΟΦΗ - Καλλιθέα 3-4
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 1-1
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 2-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Εθνικός Αστ.                                  7-2        9
2. Δόξα Δράμας                                 6-1        9
3. Πανθρακικός                                  6-0        6
4. Διαγόρας                                       7-4        6
5. Ο.Φ.Η.                                           7-4        6
6. Αγροτικός Αστ.                             7-6        6
7. Εθνικός                                         8-5        6
8. ΠΑΣ Γιάννενα                                5-4        6
9. Πιερικός                                         5-4        6
10. Λεβαδειακός                               5-4        4
11. Τρίκαλα                                        5-6        4
12. Θρασύβουλος                               5-7        3
13. Καλλιθέα                                      5-7        3
14. Παναιτωλικός                               5-6        2
15. Ηλιούπολη                                   4-8        0
16. Αν. Καρδίτσας                             1-6        0
17. Ιωνικός                                         1-8        0
18. Βέροια                                           1-9        0
   

Σελίδα 12 από 91

  • Βαθμολογια
  • Αποτελεσματα
  • Σκορερ
A/A Ομάδα Βαθμοί
1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
32
2 ΓΙΑΝΝΙΝΑ
30
3 ΟΦΗ
26
4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ
25
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20
6 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
20
7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17
8 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17
9 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
16
10 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
15
11 ΙΩΝΙΚΟΣ
15
12 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
14
13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
14
14 ΒΕΡΟΙΑ
14
15 Α.Ο.Τ.
12
16 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
11
17 ΕΘΝΙΚΟΣ 11
18 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
10

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παναιτωλικός - ΑΟΤ 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Ηλιούπολη 1-0
Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-1
Πιερικός - Εθνικός 1-1
Θρασύβουλος - Ιωνικός 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 2-1
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα 2-0
Βέροια - ΟΦΗ 1-0
Εθνικός Αστέρας - Αν. Καρδίτσας 2-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Aγροτικός Αστέρας - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Λεβαδειακός 4-0
Ηλιούπολη - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Θρασύβουλος 0-0
Εθνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-3
Ιωνικός - Δόξα Δράμας 0-0
Πανθρακικός - Βέροια 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός Αστέρας 1-0
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας 2-0


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Θρασύβουλος - ΑΟΤ 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηλιούπολη 3-0
Δόξα Δράμας - Διαγόρας 2-0
Βέροια - Εθνικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός 0-0
Καρδίτσα - Πανθρακικός 2-1
ΟΦΗ - Καλλιθέα 0-0
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 2-0
Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Πιερικός - Παναιτωλικός 0-1
ΑΟΤ - Δόξα Δράμας 2-0
Λεβαδειακός - Θρασύβουλος 2-2
Ηλιούπολη - Βέροια 1-0
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Γιιάννινα 0-0
Εθνικός - Αν. Καρδίτσας 0-0
Ιωνικός - ΟΦΗ 1-2
Πανθρακικός - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Εθνικός Αστέρας 1-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΦΗ - Διαγόρας 2-0
Εθνικός Αστέρας - ΑΟΤ 1-0
Παναιτωλικός - Θρασύβουλος 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πιερικός 3-1
Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 2-1
Βέροια - Αγροτικός Αστέρας 0-0
Καρδίτσα - Ηλιούπολη 1-0
Καλλιθέα - Εθνικός 1-2
Πανθρακικός - Ιωνικός 1-0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Α.Ο. Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-1
Λεβαδειακός - Εθνικός Αστέρας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Καρδίτσα 3-1
Ηλιούπολη - Καλλιθέα 2-0
Διαγόρας - Πανθρακικός 2-0
Εθνικός - Ιωνικός 1-2
Θρασύβουλος - Δόξα Δράμας 4-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 3-0
Πιερικός - Βέροια 3-2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Kαλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας 1-2
Πανθρακικός - Α.Ο.Τρίκαλα 0-0
Ιωνικός - Ηλιούπολη 3-0
Παναιτωλικός - Δόξα Δράμας 1-1
Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1
ΟΦΗ - Λεβαδειακός 1-0
Καρδίτσα - Πιερικός 2-0
Εθνικός Αστέρας - Θρασύβουλος 1-1
Εθνικός - Διαγόρας 2-4
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγροτικός Αστέρας - Ιωνικός 2-1
Δόξα Δράμας - Εθνικός Αστέρας 0-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Καρδίτσα 1-0
Πιερικός - Καλλιθέα 2-2
Α.Ο.Τρίκαλα - Εθνικός 1-0
Ηλιούπολη - Διαγόρας 1-2
Θρασύβουλος - ΟΦΗ 0-1
Βέροια - Παναιτωλικός 1-1
Λεβαδειακός - Πανθρακικός 1-0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναιτωλικός - Εθνικός Αστέρας 2-0
Καλλιθέα - ΠΑΣ Γιάννινα 0-3
Πανθρακικός - Θρασύβουλος 1-0
Ιωνικός - Πιερικός 2-1
Διαγόρας - Αγροτικός Αστέρας 2-2
Ηλιούπολη - Τρίκαλα 2-0
Καρδίτσα - Βέροια 2-3
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας 2-1
Εθνικός - Λεβαδειακός 1-1
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καρδίτσα - Παναιτωλικός 1-1
Βέροια - Καλλιθέα 0-0
Δόξα Δράμας - Πανθρακικός 2-2
ΠΑΣ Γιάννινα - Ιωνικός 0-0
Πιερικός - Διαγόρας 0-0
Λεβαδειακός - Ηλιούπολη 1-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας 1-1
Εθνικός Αστέρας - ΟΦΗ 0-0
Θρασύβουλος - Εθνικός 0-0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωνικός - Βέροια 0-0
Α.Ο.Τρίκαλα - Πιερικός 1-2
Καλλιθέα - Καρδίτσα 2-1
Πανθρακικός - Εθνικός Αστέρας 1-2
Εθνικός - Δόξα Δράμας 2-2
Ηλιούπολη - Θρασύβουλος 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Λεβαδειακός 0-1
Παναιτωλικός - ΟΦΗ 2-1
Διαγόρας - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλλιθέα - Παναιτωλικός 0-1
ΟΦΗ - Πανθρακικός 2-1
Καρδίτσα - Ιωνικός 0-0
Εθνικός Αστέρας - Εθνικός 2-1
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΟΤ 2-0
Λεβαδειακός - Πιερικός 3-1
Βέροια - Διαγόρας 1-2
Δόξα Δράμας - Ηλιούπολη 2-0
Θρασύβουλος - Αγροτικός Αστέρας 2-2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Eθνικός - ΟΦΗ 1-0
Διαγόρας - Καρδίτσα 1-0
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0
Πιερικός - Θρασύβουλος 3-1
Α.Ο.Τ. - Βέροια 2-2
Παναιτωλικός - Πανθρακικός 1-0
Ιωνικός - Καλλιθέα 0-0
Ηλιούπολη - Εθνικός Αστέρας 2-2
Αγροτικός Αστέρας - Δόξα Δράμας 1-3









scorers

9 γκολ: Μπακαγιόκο ( ΠΑΣ Γιάννινα)

8 γκολ:
Μαρκόφσκι (Δόξα Δράμας)

6 γκολ:
Γκουέϊ (ΟΦΗ), Γκουγκουλιάς (Πιερικός), Ζαχαρόπουλος (Θρασύβουλος)

5 γκολ:
Σαϊτιώτης ( Βέροια)

4 γκολ: Ραονέ (Καρδίτσα), Ρομπέρ (Πανθρακικός), Kαούνος (Παναιτωλικός), Γιακούμπου (ΟΦΗ), Ναπολεόνι (Λεβαδειακός), Γεωργίου (Διαγόρας), Ταραχούλσκι (Διαγόρας), Περέϊρα (Εθνικός), Κάμπας (Ηλιούπολη), Κοντογουλίδης (Α.Ο.Τ.), Στεφανίδης (Αγροτικός Αστέρας)

3 γκολ:
Καραμαλίκης(Παναιτωλικός), Ανδράλας (ΠΑΣ Γιάννινα), Πουλάκος (Πιερικός),  Θεοδωρίδης (Παναιτωλικός), Ντε Φαρία (Ιωνικός),  Χλωρός (Δόξα Δράμας), Ουαταρά(Εθνικός), Αγρίτης (ΟΦΗ), Πόποβιτς (Λεβαδειακός), Τσούκλης (Αγροτικός Αστέρας), Μπάρκογλου (Λεβαδειακός), Δήμου (Πιερικός), Φραντζεσκί (Εθνικός Αστέρας), Λουάμο (Εθνικός Αστέρας)

2 γκολ
: Κυριάκος ( ΠΑΣ Γιάννινα), Λανγκλέ (Θρασύβουλος), Κατσίκης (Θρασύβουλος), Διαμάντης (Εθνικός Αστέρας),  Ροντρίγκο (Καρδίτσα), Σαλαμαστράκης (Διαγόρας), Μαρουκάκης (Καλλιθέα),  Τζάνης (ΠΑΣ Γιάννινα), Ναλμπάντης (Αγροτικός Αστέρας), Κούσας (Παναιτωλικός), Κώτσιος(ΠΑΣ Γιάννινα), Παπουλής (Πανθρακικός), Νικολόπουλος (Ηλιούπολη), Καλί (Βέροια), Χανιώτης (Εθνικός), Μανουσάκης (Α.Ο.Τ.), Κορακάκης(Εθνικός), Βάντερσον (ΠΑΣ Γιάννινα), Ταραλίδης (Λεβαδειακός), Θάνος (Ηλιούπολη), Ρούσεφ  (Α.Ο.Τ.), Μοσχάκης (Δόξα Δράμας)

1 γκολ: Βέρτζος ( Δόξα Δράμας), Ζουρούδης ( Διαγόρας),   Γκόγκας ( Εθνικός Αστέρας), Ντοριβάλ (Καρδίτσα),  Σάλτο ( Ιωνικός), Σιαλμάς ( ΠΑΣ Γιάννινα), Σουλτανίδης ( Πανθρακικός), Γκούνκελ ( Παναιτωλικός), Φαμπίνιο ( Καλλιθέα), Παπαζούδης ( Θρασύβουλος), Ζώνας ( Θρασύβουλος), Γεωργιάδης ( Βέροια), Χατζηρίζος ( Καρδίτσα), Μίνγκας (ΑΟΤ),  Ουρόσεβιτς (Ηλιούπολη), Αρβανίτης (Ιωνικός),Σίμωσης ( Πανθρακικός), Ουκάρ (ΟΦΗ),  Λόπες (Πανθρακικός),  Φρίμπονγκ (Θρασύβουλος), Μουστόγιαννης ( Θρασύβουλος), Ζαχάρια (Λεβαδειακός), Χασιώτης (Αγροτικός Αστέρας),Σαπάνης (Αγροτικός Αστέρας),Ουέλιγκτον (Αγροτικός Αστέρας), Ηλιόπουλος (Ηλιούπολη),   Άλβες (Ιωνικός),   Κοντέων ( Πιερικός), Σάντσες ( Βέροια), Σαμαράς ( Βέροια), Ζλάτκοβιτς (Διαγόρας) , Στρατάκης (Εθνικός), Κόσουτιτς (Καρδίτσα),  Σιστόν (Ιωνικός), Βλάχος (Ιωνικός),  Καρακώστας (Δόξα Δράμας), Πασάς (Ιωνικός), Χάλαρης (Καλλιθέα), Καραδήμος (Καλλιθέα), Ρέγιες(Διαγόρας), Tριποτσέρης (Λεβαδειακός), Τσιάτσιος ( Βέροια), Τσιμικλής (Ιωνικός), Γιατζιτζόγλου(Πιερικός), Πουλόπουλος (Διαγόρας), Σκλιοπίδης (Αγροτικός Αστέρας),  Αθανασιάδης (Καρδίτσα), Καπέλ (Δόξα Δράμας), Μαρσέλο (Πανθρακικός), Πουρής ( Α.Ο.Τ.), Ζουμπουλάκης (Καλλιθέα), Κισκαμπάνης (Καλλιθέα), Παλάσκας (Εθνικός Αστέρας), Γελαδάρης (Δόξα Δράμας), Νατσέφσκι(Ηλιούπολη), Μπουμάλ (Παναιτωλικός), Ζησόπουλος (Πανθρακικός), Παπαγεωργίου (Πιερικός), Καλτσάς (Βέροια), Γκούτμαν (Διαγόρας), Γκονζάλες (Δόξα Δράμας), Τσιλιγκίρης(Θρασύβουλος), Κωνσταντινίδης (Πιερικός), Γκούρμα (Παναιτωλικός)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Λίμα ( Δόξα Δράμας), Κακαράς ( Θρασύβουλος ), Γελαδάρης ( Δόξα Δράμας), Δελήμπασης (Ιωνικός), Πίτσος (ΟΦΗ)
Facebook Fab Page
Facebook Group
Twitter LIVE