Πρόγραμμα αγώνων Α΄ΕΠΣΤ 2015-2016

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ερασιτεχνικής Τρικάλων, περιόδου 2015-2016:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δημήτρα-Μετέωρα
Γοργογύρι-Πορταικός
Ελευθεροχώρι-Παραληθαίοι
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Σαράγια
Πυργετός-Δενδροχώρι
Γριζάνο-Πρόδρομος
Κρύα Βρύση-Νεοχώρι
Καστράκι-Φήκη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γοργογύρι-Δήμητρα
Μετέωρα-Ελευθεροχώρι
Πορταϊκός-AET(Κ17 Α.Ο. Τρίκαλα)
Παραληθαίοι-Πυργετός
Σαράγια-Καστράκι
Δενδροχώρι-Γριζάνο
Φήκη-Νεοχώρι
Πρόδρομος-Κρύα Βρύση

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Ελευθεροχώρι
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Γοργογύρι
Πυργετός-Μετέωρα
Καστράκι-Πορταϊκός
Γριζάνο-Παραληθαίοι
Νεοχώρι-Σαράγια
Κρύα Βρύση-Δενδροχώρι
Φήκη-Πρόδρομος

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Δήμητρα
Ελευθεροχώρι-Πυργετός
Γοργογύρι-Καστράκι
Μετέωρα-Γριζάνο
Πορταϊκός-Νεοχώρι
Παραληθαίοι-Κρύα Βρύση
Σαράγια-Πρόδρομος
Δενδροχώρι-Φήκη

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Πυργετός
Καστράκι-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)
Γριζάνο-Ελευθεροχώρι
Νεοχώρι-Γοργογύρι
Κρύα Βρύση-Μετέωρα
Πρόδρομος-Πορταϊκός
Φήκη-Παραληθαίοι
Σαράγια-Δενδροχώρι

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καστράκι-Δήμητρα
Πυργετός-Γριζάνο
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Νεοχώρι
Ελευθεροχώρι-Κρύα Βρύση
Γοργογύρι-Πρόδρομος
Μετέωρα-Φήκη
Πορταϊκός-Δενδροχώρι
Παραληθαίοι-Σαράγια

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Γριζάνο
Νεοχώρι-Καστράκι
Κρύα Βρύση-Πυργετός
Πρόδρομος-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)
Φήκη-Ελευθεροχώρι
Δενδροχώρι-Γοργογύρι
Σαράγια-Μετέωρα
Πορταϊκός-Παραληθαίοι

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νεοχώρι-Δήμητρα
Γριζάνο-Κρύα Βρύση
Καστράκι-Πρόδρομος
Πυργετός-Φήκη
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Δενδροχώρι
Ελευθεροχώρι-Σαράγια
Γοργογύρι-Παραληθαίοι
Μετέωρα-Πορταϊκός

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Κρύα Βρύση
Πρόδρομος-Νεοχώρι
Φήκη-Γριζάνο
Δενδροχώρι-Καστράκι
Σαράγια-Πυργετός
Παραληθαίοι-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)
Πορταϊκός-Ελευθεροχώρι
Μετέωρα-Γοργογύρι

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Πρόδρομος
Κρύα Βρύση-Φήκη
Νεοχώρι-Δενδροχώρι
Γριζάνο-Σαράγια
Καστράκι-Παραληθαίοι
Πυργετός-Πορταϊκός
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Μετέωρα
Ελευθεροχώρι-Γοργογύρι

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Φήκη
Δενδροχώρι-Πρόδρομος
Σαράγια-Κρύα Βρύση
Παραληθαίοι-Νεοχώρι
Πορταϊκός-Γριζάνο
Μετέωρα-Καστράκι
Γοργογύρι-Πυργετός
Ελευθεροχώρι-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δενδροχώρι-Δήμητρα
Φήκη-Σαράγια
Πρόδρομος-Παραληθαίοι
Κρύα Βρύση-Πορταϊκός
Νεοχώρι-Μετέωρα
Γριζάνο-Γοργογύρι
Καστράκι-Ελευθεροχώρι
Πυργετός-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Σαράγια
Παραληθαίοι-Δενδροχώρι
Πορταϊκός-Φήκη
Μετέωρα-Πρόδρομος
Γοργογύρι-Κρύα Βρύση
Ελευθεροχώρι-Νεοχώρι
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Γριζάνο
Πυργετός-Καστράκι

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παραληθαίοι-Δήμητρα
Σαράγια-Πορταϊκός
Δενδροχώρι-Μετέωρα
Φήκη-Γοργογύρι
Πρόδρομος-Ελευθεροχώρι
Κρύα Βρύση-AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)
Νεοχώρι-Πυργετός
Γριζάνο-Καστράκι

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δήμητρα-Πορταϊκός
Μετέωρα-Παραληθαίοι
Γοργογύρι-Σαράγια
Ελευθεροχώρι-Δενδροχώρι
AET(Κ17 Α.Ο.Τρίκαλα)-Φήκη
Πυργετός-Πρόδρομος
Καστράκι-Κρύα Βρύση
Γριζάνο-Νεοχώρι

* Για τον Β΄γύρο οι ομάδες αντίστροφα

* Η Κ17 Α.Ο. Τρίκαλα πήρε τη θέση της ΑΕΤ στο πρωτάθλημα και το Γοργογύρι την θέση των Αμπελακίων.