To πρόγραμμα αγώνων στο προπαιδικό πρωτάθλημα

Το πρόγραμμα των αγώνων για το πρoπαιδικό πρωτάθλημα 2015-16 είναι:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Τρίκαλα κορίτσια
Πορταϊκός-Νεοχώρι
Δήμητρα Α΄- Πυργετός
Πύργος-Φαρκαδόνα
ΑΟΤ-Καλλιδένδρι
Καλύβα(Ακαδημία1)-Δήμητρα Β΄
Αγία Μονή-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πορταϊκός-Μετέωρα
Τρίκαλα κορίτσια- Δήμητρα Α΄
Νεοχώρι-Πύργος
Πυργετός-ΑΟΤ
Φαρκαδόνα-Καλύβια (Ακαδημία1)
Καλλιδένδρι-Αγία Μονή
Δήμητρρα Β΄- Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Δήμητρα Α΄
Πύργος-Πορταϊκός
ΑΟΤ-Τρίκαλα Κορίτσια
Καλύβια(Ακαδημία1)-Νεοχώρι
Αγία Μονή-Πυργετός
Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος-Φαρκαδόνα
Δήμητρα Β΄-Καλλιδένδρι

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πύργος-Μετέωρα
Δήμητρα Α΄-ΑΟΤ
Πορταϊκός-Καλύβια(Ακαδημία1)
Τρίκαλα κορίτσια-Αγία Μονή
Νεοχώρι-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος
Πυργετός-Δήμητρα Β΄
Φαρκαδόνα-Καλλιδένδρι

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-ΑΟΤ
Καλύβια(Ακαδημία1)-Πύργος
Αγία Μονή-Δήμητρα Α΄
Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος-Πορταϊκός
Δήμητρα Β΄- Τρίκαλα κορίτσια
Καλλιδένδρι-Νεοχώρι
Φαρκαδόνα-Πυργετός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλύβια(Ακαδημία1)-Μετέωρα
ΑΟΤ-Αγία Μονή
Πύργος-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος
Δήμητρα Α΄- Δήμητρα Β΄
Πορταϊκός-Καλλιδένδρι
Τρίκαλα κορίτσια-Φαρκαδόνα
Νεοχώρι-Πυργετός

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Αγία Μονή
Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος-Καλύβια(Ακαδημία1)
Δήμητρα Β΄-ΑΟΤ
Καλλιδένδρι-Πύργος
Φαρκαδόνα-Δήμητρα Α΄
Πυργετός-Πορταϊκός
Νεοχώρι-Τρίκαλα κορίτσια

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος-Μετέωρα
Αγία Μονή-Δήμητρα Β΄
Καλύβια(Ακαδημία1)-Καλλιδένδρι
ΑΟΤ-Φαρκαδόνα
Πύργος-Πυργετός
Δήμητρα Α΄-Νεοχώρι
Πορταϊκός-Τρίκαλα κορίτσια

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Δήμητρα Β΄
Καλλιδένδρι-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος
Φαρκαδόνα-Αγία Μονή
Πυργετός-Καλύβια(Ακαδημία1)
Νεοχώρι-ΑΟΤ
Τρίκαλα κορίτσια-Πύργος
Δήμητρα Α΄-Πορταϊκός

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλλιδένδρι-Μετέωρα
Δήμητρα Β΄-Φαρκαδόνα
Αμπελάκιια Άγ. Γεώργιος-Πυργετός
Αγία Μονή-Νεοχώρι
Καλύβια(Ακαδημία1)-Τρίκαλα κορίτσια
ΑΟΤ-Πορταϊκός
Πύργος-Δήμητρα Α΄

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Φαρκαδόνα
Πυργετός-Καλλιδένδρι
Νεοχώρι-Δήμητρα Β΄
Τρίκαλα κορίτσια-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος
Πορταϊκός-Αγία Μονή
Δήμητρα Α΄- Καλύβια (Ακαδημία1)
ΑΟΤ-Πύργος

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πυργετός-Μετέωρα
Φαρκαδόνα-Νεοχώρι
Καλλιδένδρι-Τρίκαλα κορίτσια
Δήμητρα Β΄-Πορταϊκός
Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος-Δήμητρα Α΄
Αγία Μονή-Πύργος
Καλύβια(Ακαδημία1)-ΑΟΤ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μετέωρα-Νεοχώρι
Τρίκαλα κορίτσια-Πυργετός
Πορταϊκός-Φαρκαδόνα
Δήμητρα Α΄- Καλλιδένδρι
Πύργος-Δήμητρα Β΄
ΑΟΤ-Αμπελάκια Άγ. Γεώργιος
Αγία Μονή-Καλύβια(Ακαδημία1)